Ավանի թաղապետը դադարեցրել է իր լիազորությունները
Սիրելի ավանցիներ, տեղեկացնում եմ ձեզ, որ դադարեցնում եմ Ավան վարչական շրջանի ղեկավարի իմ լիազորությունները:
10 տարի շարունակ պատասխանատվության զգացումով, ձեր աջակցությամբ, շատ դեպքերում նաև ձեր պահանջով Ավան վարչական շրջանի աշխատակազմի հետ միասին իրականացրել ենք բազմաթիվ ծրագրեր՝ ի նպաստ մեր վարչական շրջանի զարգացման:
Սիրելի ավանցիներ, Երևանի քաղաքապետարանի, Ավան վարչական շրջանի ղեկավարի աշխատակազմի հարգելի գործընկերներ, շնորհակալություն եմ հայտնում այս տարիների միասնական և նվիրված աշխատանքի, հաջողված ծրագրերի և քաղաքային տնտեսության տարբեր ոլորտներում կարևոր ձեռքբերումների համար. ձեր շնորհիվ է, որ այսօր ունենք բարեկարգ և գեղեցիկ վարչական շրջան:
Մեր քաղաքը շարունակելու է զարգանալ, և ես իմ ուժերի, հնարավորությունների սահմաններում աջակցելու ու նպաստելու եմ այդ զարգացմանն ուղղված բոլոր ջանքերին:

Манвел Джавадян покинул пост главы ереванского административного округа Аван
Манвел Джавадян прекращает свои полномочия в качестве руководителя ереванского административного округа Аван. Об этом он сообщил на своей странице в «Facebook».
«На протяжении 10 лет с чувством ответственности, благодаря вашему содействию, во многих случаях также по вашему требованию вместе с аппаратом административного округа Аван мы реализовали множество программ во благо развития нашего административного района.
Дорогие аванцы! Уважаемые коллеги мэрии Еревана, руководящего аппарата административного района Аван! Выражаю вам свою благодарность за объединенную и самоотверженную работу, удавшиеся программы и важнейшие достижения в различных сферах городской экономики. Именно благодаря вам мы сегодня имеем благоустроенный и красивый административный район.
Наш город продолжит развиваться, и я по мере своих сил и возможностей буду содействовать и способствовать всем усилиям, направленным на это развитие.