Լիկա Թումանյանը միանում է «Քառյակ Մեդիային»
Հանրային ռադիոյում ստեղծագործական գծով փոխտնօրեն Լիկա Թումանյանն իր ֆեյսբուքյան էջում տեղեկացրել է, որ դադարեցնում է իր պարտականությունների կատարումը:
«Հարգելի՛ բարեկամներ,
Թույլ տվեք տեղեկացնել, որ ավարտում եմ իմ՝ Հանրային ռադիոյում ստեղծագործական գծով փոխտնօրենի պարտականությունների կատարումը:
Շնորհակալ եմ բոլոր գործընկերներին համատեղ աշխատանքի համար, մենք միասին ահռելի ծավալի գործ ենք արել՝ Հանրային ռադիոն դարձնելով հասարակության համար էլ ավելի նշանակալի կառույց:
Բարձր եմ գնահատում ողջ անձնակազմի աշխատանքը, նվիրվածությունը ռադիոյին և ավելին անելու պատրաստակամությունն ու ձգտումը: Հավատում եմ, որ արդեն իսկ հաստատված բարձր նշաձողը ապագայում կմնա անսասան:
Ինձ սպասում են նոր մարտահրավերներ. միանում եմ «Քառյակ Մեդիային», նոր թիմով կառուցելու ենք նոր ռադիոկայան, և շուտով կհանդիպենք նոր ձևաչափով: Շարունակելի...»

Лика Туманян присоединилась к «Карьяк медиа»
Заместитель директора Общественного радио Армении Лика Туманян сообщила на своей странице в «Facebook» о прекращении своих полномочий на этом посту.
«Дорогие друзья, хочу сообщить о том, что прекращаю свои полномочия на посту заместителя директора Общественного радио Армении», – написала Лика Туманян.
Она поблагодарила всех коллег за совместную работу, преданность радио, стремление и готовность сделать больше.
«Верю, что уже установленная высокая планка сохранится также в будущем. Меня ждут новые вызовы: присоединяюсь к «Карьяк медиа», с новой командой мы создадим новую радиостанцию и встретимся вскоре в новом формате», – отметила Туманян.