Մոսկվայում հայտնաբերել են վարսավիրանոց, որտեղ հաճախորդներին սպասարկել են մերկ աղջիկներ (տեսանյութ)
Մոսկովյան ոստիկանությունը բացահայտել է ապօրինի հաստատություն, որն ինտիմ բնույթի ծառայություններ է մատուցել։ Այն աշխատում էր գրեթե քաղաքի կենտրոնում՝ «Բելոռուսսկայա» մետրոյի կայարանից քիչ հեռու, և պաշտոնապես տղամարդկանց վարսավիրանոց էր, որտեղ հաճախորդներին սպասարկում էին մեր աղջիկներ։
Հետաքննության տվյալներով՝ լրացուցիչ գումարի դիմաց հաճախորդը կարող էր ինքն էլ մերկանալ մազերը կտրելու ժամանակ, ինչպես նաև օգտվել ինտիմ ծառայություններից։
Նման սպասարկման տեսանյութը ոստիկանությանն է հանձնել հաճախորդներից մեկը։ «Վեստի»–ի փոխանցմամբ՝ հաստատությունից բողոքել են նույն շենքում գտնվող, աուտիզմով հիվանդ երեխաների վերականգնողական կենտրոնի բժիշկները։
«Ուրախ սրահի» մասին տեսանյութը հայտնվել է «YouTube»–ում։
Նշվում է, որ վերականգնողական կենտրոնի աշխատակիցները նկատել են, որ իրենց շենք սկսել են հաճախակի մուտք գործել կոնծած տղամարդիկ։ Աշխատակիցները սկսել են վախենալ երեխաների հետ զբոսանքի գնալուց հատկապես այն բանից հետո, երբ «վարսավիրանոցի» որոշ հաճախորդներ փորձել են ներխուժել մանկական կենտրոն՝ շփոթելով դռները։

В Москве обнаружили парикмахерскую, где клиентов стригли голые девушки (видео)
Московская полиция обнаружила незаконное заведение, которое оказывало услуги интимного характера. Оно работало практически в центре столицы России недалеко от станции метро «Белорусская», сообщает «Vesti.ru». Официально там находилась мужская парикмахерская, клиентов которой стригли обнаженные девушки.
По данным следствия, за дополнительную плату клиент мог и сам раздеться во время стрижки, а также воспользоваться интимными услугами.
Видеозапись такой стрижки полицейским передал один из посетителей. На заведение также пожаловались врачи реабилитационного центра для больных аутизмом, расположенного в том же здании.
Видеозапись из «веселого салона» появилась и на «YouTube». В комментарии к ней сказано, что сотрудники центра для детей-аутистов заметили, что двор возле их учреждения стал пользоваться большой популярностью у подвыпивших мужчин. Они стали бояться выходить с детьми на прогулку – особенно после того, как некоторые клиенты «парикмахерской» пытались вломиться в детский центр, перепутав двери. Как выяснилось, в необычную парикмахерскую выстраивались целые очереди.