Ալեն Դելոնը մեծ էկրանին կհայտնվի տասնամյա ընդմիջումից հետո
Ալեն Դելոնը մեծ Էկրանին կհայտնվի «Կատարյալ նմանություն» ֆիլմում, որը Ֆրանսիայում կցուցադրվի նոյեմբերի 27-ին: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հայտնել Է Le Figaro-ն:
Դա տասնամյա ընդմիջումից հետո առաջին կինոնկարն Է լեգենդար դերասանի մասնակցությամբ, որը վերջերս ինսուլտ Էր տարել:
Նրա նախորդ աշխատանքը կինոյում դարձել Է Կեսարի դերը «Աստերիքսը Օլիմպիական խաղերում» ֆիլմում (2008 թ.):
Լրագրող Միշել Դենիզոյի՝ հեռուստատեսության աշխարհի մասին պատմող դեբյուտային լիամետրաժ աշխատանքում դերասանը ներկայացրել Է իրեն. նրան ծրագրին մասնակցելու Էր հրավիրել նշանավոր հաղորդավար Ֆրանկ Դյուբոսկը: Ֆիլմը նկարահանվել Է 2018 թվականի սեպտեմբեր եւ հոկտեմբերի ամիսներին:
Դելոնը նկարահանումներում անցկացրել Է միայն մեկ օր, բայց շատ ուրախ Էր կինոյի աշխարհ վերադառնալու հնարավորության համար, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

Ален Делон появится на большом экране после десятилетнего перерыва
Ален Делон появится на большом экране в фильме «Полное сходство», которая выходит во Франции 27 ноября. Как передает «Арменпресс», об этом сообщает «Le Figaro».
Это первая после десятилетнего перерыва картина с участием легендарного актера, недавно перенесшего инсульт. Его предыдущей работой в кино стала роль Цезаря в фильме «Астерикс на Олимпийских играх» (2008).
В дебютной полнометражной работе журналиста Мишеля Денизо о мире телевидения актер сыграл самого себя: его пригласил на программу знаменитый ведущий (Франк Дюбоск).
Фильм снимался в сентябре и октябре 2018 года. Делон провел на съемках только один день, но был очень рад возможности вернуться в мир кино.