Կարծում եմ՝ մեր համաքաղաքացիները կգիտակցեն այն պարզ իրողությունը, որ այս պահին Վազգեն Մանուկյանի այլընտրանքը պետականության կործանումն է
Ուրախ եմ, որ ընդդիմությունը վերջապես կարողացավ առաջադրել կոնսեսուսային թեկնածու, որը պատրաստ է ստանձնել ժամանակավոր կառավարության ղեկավարի խաչը իսկական ապոկալիպսիսի պայմաններում։ Ուրախ եմ նաև, որ այդ թեկնածուն հենց Վազգեն Մանուկյանն է՝ փորձառու, հավասարակշիռ, բանիմաց։
Կարծում եմ՝ մեր համաքաղաքացիները կգիտակցեն այն պարզ իրողությունը, որ այս պահին Վազգեն Մանուկյանի այլընտրանքը պետականության կործանումն է։

Альтернативой Вазгену Манукяну на данный момент является крах государственности
Рад, что оппозиция наконец-то смогла выдвинуть консенсусного кандидата, готового взвалить на себя крест руководителя временного правительства в условиях настоящего апокалипсиса. Рад, что этим кандидатом является именно Вазген Манукян – опытный, уравновешенный, сведущий человек.
Считаю, что наши сограждане осознают ту простую реалию, что альтернативой Вазгену Манукяну на данный момент является крах государственности.