Տիգրան Կարապետյանը չի վաճառել «ԱԼՄ հոլդինգի» շենքը
«Ժողովրդական կուսակցության» նախագահ, «ԱԼՄ հոլդինգի» ղեկավար Տիգրան Կարապետյանը  «7օր»–ի հետ զրույցում հերքել է այն լուրերը, թե ինքը վաճառել է «ԱԼՄ հոլդինգի» շենքը։
–Մարդիկ եկել–բանակցել են, բայց ես չեմ վաճառել։ Շենքը տեղում է։ Շենքն իմ սեփականությունն է, ոչ  ոք ինձ չի նվիրել այն։ Նշեմ, որ շենքը ոչ  թե «ԱԼՄ հոլդինգինն» է, այլ իմը՝ Տիգրան Կարապետյան անահատինը, որը ես տվել  էի «ԱԼՄ»–ին,–ասել  է նա։
Հարցին, թե մտադրություն ունի՞ վաճառելու շենքը, թե՞ ոչ, Տիգրան Կարապետյանը պատասխանել է, թե չի բացառվում։
–Եթե լավ գին լինի, չեմ բացառում, բայց այսօրվա դրությամբ փաստ է, որ  շենքը չի  վաճառվել, այլ իր տեղում է,–նշել է նա։

Тигран Карапетян не продавал здание медиа-холдинга «АЛМ»
Председатель Народной партии, руководитель медиа-холдинга «АЛМ» Тигран Карапетян в беседе с «7or» опроверг информацию о том, что он продал здание медиа-холдинга «АЛМ».
«Правда, приходили люди, вели переговоры, но я не продавал. Это моя собственность, никто мне ее не дарил. Это здание не принадлежит медиа-холдингу “АЛМ”. Оно принадлежит мне и я отдал его холдингу “АЛМ”», -отметил он.
На вопрос о том, собирается ли он продавать здание в будущем, Тигран Карапетян ответил, что это не исключается.
«Если предложат хорошую цену, то это не исключено. Но на сегодняшний день факт в том, что здание не продано», - добавил Карапетян.