Բրիտանուհին պատմել է՝ ինչպես է մեկ օրում բռնաբարվել 110 տղամարդու կողմից
Մեծ Բրիտանիայի բնակչուհի Մեգան Սթեֆանսը լրագրողներին պատմել է, թե ինչպես է 14 տարեկանում հայտնվել սեռական ստրկության մեջ։
«Daily Mail»–ի փոխանցմամբ՝ դպրոցահասակ աղջիկը մոր հետ հանգստի է մեկնել Հունաստան, սակայն վաճառվել է իբրև սեռական ստրկուհի։
Մեգանը պատմել է, որ հանգստավայրում ծանոթացել է 22-ամյա ալբանացի Ժակի հետ, որը սրճարան ուներ։ Աղջիկը սիրահարվել է ալբանացուն։ Այդ ժամանակ նրա մայրը, որը դեմ չէր այդ հարաբերություններին, չարաշահում էր ալկոհոլը։ Կինը թույլատրել է դստերն ապրել նոր բոյֆրենդի հետ, իսկ ինքը վերադարձել է Բրիտանիա։
Աղջկա երջանկությունը, սակայն, կարճ է տևել. նրա ընկերը խոստովանել է, որ մայրը չարորակ ուռուցք ունի, որի բուժման համար ինքը գումար չունի։ Մեգանին նա ստիպել է մերկապար պարել իր սրճարանում, իսկ ավելի ուշ վաճառել նրան իր ծանոթին՝ իբրև սեռական ստրկուհի։
Բրիտանուհուն նետել են մի փոքրիկ սենյակ, որտեղ միայն մահճակալ կար։ «Այցելուների» թիվն օրեցօր ավելանում էր։ Իսկ մի օր էլ աղջկան 22 ժամվա ընթացքում 110 տղամարդ է բռնաբարել։ Երեկոյան ժամերին Մեգանը սեռական հարաբերություն էր ունենում նաև իր սիրեցյալի հետ, որը շուտով սկսեց ծեծել աղջկան։ Իսկ երբ իմացավ, որ Մեգանը հղի է իրենից, ուժգին հարվածեց աղջկա փորին, որի հետևանքով նա վիժեց։
Որոշ ժամանակ անց էլ աղջկան Իտալիա են տարել՝ ստիպելով զբաղվել փողոցային մարմնավաճառությամբ, իսկ հետո տեղավորել են պոռնկատանը։
20 տարեկանում բրիտանուհին փորձել է վերջ տալ կյանքին՝ իմանալով, որ վարակվել է սիֆիլիսով։ Սակայն 2009–ին կարողացել է մի կերպ փախչել ստրկությունից։
Ներկայումս Մեգանը թաքցնում է իր բնակության վայրը՝ վախենալով, որ կգտնեն իրեն։ Այժմ նա 25 տարեկան է, ամուսնացել է և երեխայի է սպասում։

Британка рассказала, как ее насиловали 110 мужчин
Британка Меган Стефанс рассказала журналистам, как в 14 лет попала в секс-рабство во время отдыха в Греции. По словам девушки, она была обычной школьницей и поехала отдыхать на курорт со своей матерью, но была продана в качестве секс-рабыни, сообщает «Рен ТВ» со ссылкой на «Daily Mail».
Девушка призналась, что во время отдыха познакомилась с 22-летним албанцем Жаком, который владел баром. Она в него влюбилась, а ее мать была не против этих отношений и злоупотребляла алкоголем. Она разрешила дочери жить с новым бойфрендом, несмотря на ее возраст, а сама вернулась в Британию.
Счастье школьницы длилось недолго. Ее молодой человек заявил, что его мать больна онкологическим заболеванием, а у него нет денег на лечение. Он вынудил свою девушку танцевать стриптиз в баре, а позднее продал ее в качестве проститутки одному знакомому.
Британка не сразу поняла, что с ней произошло. Но когда увидела помещение, в которое ее поместили, она осознала свое положение. Школьницу разместили в камере, где была только кровать.
Сначала девушку изнасиловал юрист, который бросил в нее 50 евро после полового акта, а затем количество посетителей выросло до 10. Однажды молодая британка стала жертвой изнасилования сразу 110 мужчин за 22 часа. По вечерам ей приходилось вступать в половую связь со своим молодым человеком Жаком, который стал ее избивать во время секса.
Вскоре девушка забеременела от своего возлюбленного, который оказался не рад этому и ударил ее ногой в живот, после чего у девушки случился выкидыш.
Через какое-то время девушку перевезли в Италию, где заставили работать уличной проституткой, а потом поместили в бордель. Своей матери она отправляла радостные фото, рассказывала, что с ней все хорошо. Так поступать ее заставляли сутенеры.
В 20 лет британка попыталась покончить с собой, когда узнала, что заболела сифилисом. Но в 2009 году ей удалось сбежать из секс-рабства. Сейчас она скрывает свое место жительства, опасаясь, что ее найдут и убьют.