Միլիոնատիրոջ հարսնացուն ծեծել է ինքն իրեն՝ փեսացուին բռնության մեջ մեղադրելու նպատակով (տեսանյութ)
ԱՄՆ–ից 45–ամյա միլիոնատեր Սքոթ Միտչելի և 29–ամյա Մերի Հանտի հարաբերություններն ավարտվել են ոչ միայն բաժանումով, այլ նաև դատական գործընթացով։ Զույգն արդեն ծրագրել էր հարսանիքը, սակայն վերջին պահին նրանց հարաբերությունները սկսել են վատանալ։ Աղջիկը մեղադրել է իր նախկին սիրեցյալին տնային բռնության մեջ և որպես ապացույց՝ ցուցադրել ողջ մարմնի կապտուկներն ու քերծվածքները։ Այս մասին հայտնում է «life.ru»–ն։
Նախկին փեսացուն արձագանքել է մեղադրանքներին՝ հրապարակելով մի տեսանյութ, որոնք ձայնագրել էին իր տան տեսախցիկները։ Տեսանյութում երևում է, որ Միտչելի բացակայության ընթացքում Հանտն ինքն իրեն հարվածներ է հասցնում՝ հայհոյանքներ բղավելով երկրորդ կեսի հասցեին։
Սակայն ամեն ինչ այսպես չի ավարտվել։ Բաժանումից հետո միլիոնատերը հայտնաբերել է, որ իր տան սեյֆից մոտավորապես 2 միլիոն ԱՄՆ դոլարի արժողությամբ զարդեր են անհետացել։ Կասկածանքի տակ է հայտնվել նախկին հարսնացուն։
Շուտով միլիոնատիրոջը զանգահարում է աղջկա հայրը՝ ալկոհոլի ազդեցության տակ, և խոստովանում, որ աղջիկն ուղարկել է իրեն զարդերի մի մասը։ Միտչելը հասցրել է և այդ խոսակցությունը ձայնագրել, որը նույնպես գողության ապացույց է դարձել։

Невеста миллионера избила себя, чтобы обвинить его в насилии, но попала на видео
Не только расставанием, но и судебным процессом завершилась любовная история 45-летнего миллионера из США Скотта Митчела и 29-летней Мэри Хант, передает «Life». Пара уже запланировала свадьбу, но в последний момент их отношения стали ухудшаться. Девушка обвинила своего бывшего возлюбленного в домашнем насилии. В качестве доказательств представила синяки и ссадины по всему телу.
Бывший жених отреагировал на обвинение, опубликовав видео со скрытой камеры из собственного дома. На кадрах записи видно, что в отсутствие Митчела Хант сама себе нанесла побои, выкрикивая при этом ругательства в адрес своей второй половины.
Однако на этом дело не закончилось. После расставания миллионер обнаружил, что из сейфа в его доме пропали драгоценности на сумму более двух миллионов долларов США. Подозрения пали на экс-невесту. Вскоре миллионеру позвонил отец девушки, будучи в состоянии алкогольного опьянения он признался, что дочь отправила ему часть украшений. Предприниматель успел записать и этот разговор, который также стал доказательством в уголовном деле о краже.