Հունիսի 2-ի լույս 3-ի գիշերը ղարաբաղա-ադրբեջանական հակամարտ զորքերի շփման գծում պահպանվել է համեմատաբար հանգիստ իրադրություն:
Հակառակորդի կողմից կրակի դադարեցման պայմանավորվածությունը խախտվել է միայն հրաձգային զինատեսակներից:
ՊԲ առաջապահ զորամասերը ձեռնպահ են մնացել պատասխան գործողություններից և շարունակել են վստահորեն իրականացնել իրենց առջև դրված մարտական խնդիրը:
Հակառակորդի կողմից կրակի դադարեցման պայմանավորվածությունը խախտվել է միայն հրաձգային զինատեսակներից

В ночь на 3 июня на линии соприкосновения ВС НКР и Азербайджана сохранилась относительно спокойная обстановка, сообщает пресс-служба Минобороны НКР.
Противник нарушил договоренность о прекращении огня лишь из стрелкового оружия.
Передовые подразделения Армии обороны НКР воздержались от ответных действий и продолжили уверенно выполнять поставленные перед ними боевые задачи.