Հունիսի 17-ի՝ լույս 18-ի գիշերը ղարաբաղա-ադրբեջանական հակամարտ զորքերի շփման գծում պահպանվել է հարաբերական անդորր:
ՊԲ առաջապահ զորամասերը լիարժեք վերահսկողություն են պահպանում առաջնագծում և շարունակում վստահորեն իրականացնել իրենց առջև դրված մարտական խնդիրը:
Մեղադրյալները գործել են «նախնական պայմանավորվածությամբ» և «խաբեությամբ հափշտակել են» տուժողի գումարները։
Հենց այս պահին իրավապահները խուզարկում են «Իզմիրլյան» ԲԿ-ի տնօրեն Արմեն Չարչյանի աշխատասենյակը։
Կոստյումն էլ չզարդարեց Սիփան Փաշինյանին։
Ղարաբաղա-ադրբեջանական հակամարտ զորքերի շփման գծում պահպանվել է հարաբերական անդորր

В ночь на 18 июня на линии соприкосновения ВС НКР и Азербайджана сохранилось относительное затишье, сообщает пресс-служба Минобороны НКР.
Передовые подразделения Армии обороны держат ситуацию на границе под контролем и уверенно выполняют поставленные перед ними боевые задачи.
Даже костюм не украсил Сипана Пашиняна.
Зеленский может быть готов отказаться от контроля над территорией Донбасса, сообщили «The Atlantic» 2 его советника. Сам президент Украины говорил, что согласен провести референдум по вопросу территорий.
На линии соприкосновения сохранилось относительное затишье