«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հուլիսի 31-ին` պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:30-14:30 Նորքի 5-րդ և 7-րդ փողոցները և հարակից սեփական տները, Հովսեփյան փողոցի սեփական տները, թիվ 123 մանկապարտեզը և 61 դպրոցը,
10:00-16:00 Ա. Վոնգերի, Սեբաստիա փողոցները, Նորագավիթ 1, 9 փողոցները; 9-րդ փողոցի 1, 2 նրբանցքները և 1-ին փողոցի 2-րդ նրբանցքը,
11:00-15:00 Սասունցի Դավիթ փ. 13 շենքը և 25-43 սեփական տները, Մուրացան փ. 4-36, Միչուրինի փ. 12-24, Բելինսկու փ. 2-43, Ս.Դավիթի փ. 45-49 սեփական տները,
11:00-16:00 Ա.Խաչատրյան փ. 15, 17, 19, Վ.Վաղարշյան փ. 26, Վ.Փափազյան փ. 25 շենքերը, Այգեկցի փ. 55-65 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները,
10։00-13։00 Լանջառ և Երասխ գյուղերը մասնակի,
10։30-16։00 Ջրաշեն գյուղը մասնակի,
Կոտայքի մարզի՝
10։00-16։00 Առինջ և Արամուս գյուղերը մասնակի, հարակից արտադրական տարածքները և հանրային բաժանորդները,
Գեղարքունիքի մարզի՝
11։00-17։00 Զովաբեր համայնքը մասնակի և հարակից հանրային բաժանորդները, Գեղամավան համայնքի Բանավան թաղամասը,
Շիրակի մարզի՝
10։00-13։00 Գյումրի քաղաքի 58 թաղամասի Մ.Նալբանդյանի անվան Մանկավարժական համալսարանը իր հարակից տարածքներով:

31 июля текущего года будут обесточены:
10:30-14:30 в 5, 7 улицы Норка и прилегающие общественные абоненты, собственные дома на ул.Овсепяна, здания детского сада номер 123, средней школы номер 61;
10:00-16:00 улицы А.Вогнера, Себастии, 1, 9 улицы Норагавите, 1, 2 переулки 9-ой улицы и 2-ой переулок 1-ой улицы
11:00-15:00 жилой дом 13 и собственные дома 25-49 на ул.Сасунци Давида, 4-36 на ул.Мурацана, 12-24 на ул.Мичурина, 2-43 на ул.Белинского.
11:00-16:00 жилые 15, 17, 19 на ул.А.Хачатряна, 26 на ул.В.Вагаршяна, 25 на ул.В.Папазяна, собственные дома 55-65 на ул.Айгекци и прилегающие общественные абоненты;
10:00-13:00 частично села Ланджар, Ерасх;
10:30-16:00 частично село Джрашен;
10:00-16:00 частично села Ариндж и Арамус, прилегающие производственные территории и общественные абоненты;
11:00-17:00 частично община Зовабер, прилегающие общественные абоненты, квартал Банаван в общине Гегамаван;
в Ширакском марзе:
10:00-13:00 в городе Гюмри в 58-ом квартале Педагогический Университет им.М.Налбандяна с прилегающими территориями.