Yerevan.Today-ի «Խոսքի ազատություն» հաղորդման հյուրը քաղաքական վերլուծությունների «Ակունք» կենտրոնի տնօրեն Ռուբեն Հակոբյանն է։
Զրուցում ենք Հայաստանում ստեղծված ներքին իրավիճակի, արտաքին հնարավոր զարգացումների, պատասխանատուների և իրավիճակից ելքերի մասին։
Հայաստանում ծայրահեղ վիճակ է․ ո՞րն է պատճառը և ի՞նչ անել (տեսանյութ)

Гостем очередного выпуска программы «Свобода слова» стал директор центра политических анализов «Акунк» Рубен Акопян.
Темами обсуждения стали ситуация в Армении, возможные внешние развития, ответственные за сложившуюся обстановку и пути выхода из этой ситуации.
Армения находится в крайне тяжелом состоянии: в чем причина и что делать? (видео)