Նոյեմբերի 2-ի լույս 3-ի գիշերն ընդհանուր առմամբ խաղաղ բնակավայրերում պահպանվել է հարաբերական հանգիստը։ Այս մասին հայտնում են Արցախի ԱԻՊԾ-ից։
Սակայն, լուսադեմին թշնամին վերսկսել է գործողությունները և «Սմերչ» կայանքից կրակ բացել Մարտունի և Շուշի քաղաքների ուղղությամբ։
Մյուս բնակավայրերում իրավիճակը համեմատաբար հանգիստ է։
Լուսադեմին թշնամին «Սմերչ» կայանքից կրակ է բացել Մարտունի և Շուշի քաղաքների ուղղությամբ

В ночь со 2 на 3 ноября в мирных населенных пунктах Арцаха в целом сохранялось относительное спокойствие, сообщает Госслужба по ЧС Республики Арцах.
Однако на рассвете противник возобновил огонь из установки «Смерч» в направлении городов Мартуни и Шуши.
Жертв нет.
В остальных населенных пунктах ситуация относительно спокойная.
На рассвете противник возобновил обстрел Мартуни и Шуши из установок «Смерч»