Հայաստանի, Ադրբեջանի և Ռուսաստանի փոխվարչապետների հանդիպումը տեղի կունենա փետրվարի 27-ին Մոսկվայում
Ադրբեջանի, Հայաստանի եւ Ռուսաստանի փոխվարչապետների համատեղ նախագահությամբ փետրվարի 27-ին Մոսկվայում տեղի կունենա աշխատանքային խմբի հերթական հանդիպումը: Այս մասին լրագրողներին հայտնել է ՌԴ փոխվարչապետ Ալեքսեյ Օվերչուկը, փոխանցում է ՌԳ-ն:
«Ադրբեջանի Հանրապետության, Հայաստանի Հանրապետության եւ Ռուսաստանի Դաշնության փոխվարչապետների համատեղ նախագահությամբ եռակողմ աշխատանքային խմբի 3-րդ հանդիպումը նախատեսվում է անցկացնել փետրվարի 27-ին Մոսկվայում: Այս պահին բոլոր կողմերը հաստատել են իրենց մասնակցությունը»,- ասել է Ալեքսեյ Օվերչուկը:

Вице-премьеры Армении, Азербайджана и РФ встретятся в Москве 27 февраля
В Москве 27 февраля пройдет очередное заседание рабочей группы под совместным председательством вице-премьеров Азербайджана, Армении и России. Об этом журналистам сообщил зампред правительства Алексей Оверчук, передает «Российская газета».
«3-е заседание трехсторонней Рабочей группы под совместным председательством вице-премьеров Азербайджанской Республики, Республики Армения и Российской Федерации планируется провести 27 февраля в Москве. На данный момент все стороны подтвердили свое участие», – заявил Алексей Оверчук.
Такой переговорный формат главы трех государств – президент РФ Владимир Путин, премьер Армении Никола Пашинян и президент Азербайджана Ильхам Алиев – договорись создать 11 января на личной встрече.