Նիկոլ Փաշինյանն իր մեջ պարունակում է մի քիչ Ալեն Սիմոնյան, մի քիչ Արարատ Միրզոյան, մի քիչ Լենա Նազարյան, մի՜ փոքր Հովիկ Աղազարյան (տեսանյութ)
Իմքայլական պատգամավոր Հովիկ Աղազարյանը հայտարարել է, որ այսօրվա Նիկոլ Փաշինյանն ու 7 տարվա առաջվա Նիկոլ Փաշինյանը տարբեր երևույթներ են:
«Այն վախտվա Նիկոլ Փաշինյանը Նիկոլ Փաշինյան էր, իսկ այսօրվա Նիկոլ Փաշինյանն իր մեջ պարունակում է մի քիչ Ալեն Սիմոնյան, մի քիչ Արարատ Միրզոյան, մի քիչ Լենա Նազարյան, մի՜ փոքր Հովիկ Աղազարյան»,-ասել է նա:

Никол Пашинян сочетает в себе немного Алена Симоняна, немного Арарата Мирзояна, немного Лены Назарян и чуть-чуть Овика Агазаряна (видео)
Депутат от «Моего шага» Овик Агазарян заявил, что сегодняшний Никол Пашинян и Никол Пашинян 7-летней давности – это 2 разных явления.
«Тогдашний Никол Пашинян был Николом Пашиняном, а сегодняшний Никол Пашинян сочетает в себе немного Алена Симоняна, немного Арарата Мирзояна, немного Лены Назарян и чуть-чуть Овика Агазаряна», – сказал он.