Հալեպի բնակչության մեծամասնությունը գիշերն անցկացրել է դրսում՝ մեքենաների, ազգային ակումբների եւ եկեղեցիների մեջ
Երեկ երեկոյան Սիրիայում մինչև լուսաբաց երկրաշարժի թեթև հետցնցումները շարունակվել են պարբերաբար, հաղորդում է «Գանձասարը»:
Հալեպի բնակչության մեծամասնությունը ողջ գիշերն անցկացրել է ավտոմեքենաների, ազգային միութենական կառույցների, ինչպես նաև պետության տրամադրած ապաստարանների մեջ:

В Сирии со вчерашнего вечера до рассвета периодически продолжались легкие афтершоки. Об этом сообщает местная армянская газета «Гандзасар».
Большинство населения Алеппо всю ночь провело в автомобилях, церквях, национальных структурах, а также в убежищах, предоставленных государством.
Население Алеппо провело ночь в автомобилях и убежищах