Այսօր՝ հունիսի 11-ին, հանդիպել են խորհրդարանական երկու ընդդիմադիր խմբակցությունների ներկայացուցիչները՝ Նիկոլ Փաշինյանին իմպիչմենթ հայտնելու թեմայով։
Ճեպազրույցով է հանդես գալիս «Հայաստան» խմբակցության անդամ, ՀՅԴ Հայաստանի ԳՄ ներկայացուցիչ Իշխան Սաղաթելյանը։
Իշխան Սաղաթելյանի ճեպազրույցը` իմպիչմենթի հարցով քննարկումից հետո (տեսանյութ)

Сегодня, 11 июня, состоялась встреча представителей двух оппозиционных парламентских фракций по вопросу выражения вотума недоверия Николу Пашиняну.
После встречи состоялся брифинг члена фракции «Армения», представителя Верховного органа АРФД Ишхана Сагателяна.
Брифинг Ишхана Сагателяна после обсуждения по вопросу импичмента (видео)