Քվերակում եք համար 7-ին՝ ձեր ձայնը տալիս եք Փաշազադեին, քվեարկում եք համար 4-ին, ձեր ձայնը տալիս եք Մայր Աթոռին․ Մանուկ Սուքիասյան (տեսանյութ)
Այս իշխանությունները հարձակվում են Մայր աթոռի վրա, գնում են թշնամու առաջ դառնում են կուռկուռի ձագ, ասում են՝ արի կոֆե խմի, բաժակդ կնայեմ։ Այս մասին Էջմիածնում քարոզարշավի ժամանակ ասել է Երևանի ավագանու «Մայր Հայաստան» խմբակցության ղեկավար Մանուկ Սուքիասյանը։
«Քվերակում եք համար 7-ին՝ ձեր ձայնը տալիս եք Փաշազադեին, քվեարկում եք համար 4-ին, ձեր ձայնը տալիս եք Մայր Աթոռին»,-նշել է Մանուկ Սուքիասյանը։

Голосуя за №7, вы отдаёте голос Пашазаде, а голосуя за №4 – Первопрестольному Эчмиадзину – Манук Сукиасян (видео)
Эти власти нападают на Первопрестольный Эчмиадзин, но перед врагом превращаются в шавок и зазывают его пить кофе. Об этом в ходе предвыборной кампании в Эчмиадзине заявил руководитель фракции «Мать Армения» в Совете старейшин Еревана Манук Сукиасян.
«Голосуя за №7, вы отдаёте голос Пашазаде, а голосуя за №4, вы отдаёте голос Первопрестольному», – отметил Манук Сукиасян.