Շերոնն ու Օզզի Օսբորնը միասին են ներկայացել հանրությանը (լուսանկար)
Բրիտանացի ռոք երաժիշտ Օզզի Օսբորնն ու նրա կինը՝ Շերոնը, միասին են ներկայացել հանրությանը։ Այս մասին հայտնում է «People»–ը։ Աղբյուրը նշում է՝ սա առաջին դեպքն է 33 տարվա ամուսնությունից հետո նրանց բաժանվելու մասին լուրերից հետո։
Օսբորն զույգը Լոս Անջելեսի «Hollywood Palladium» սրահ է գնացել՝ հայտնելու սեպտեմբերին կայանալիք «Ozzfest» փառատոնում «Black Sabbath»–ի ելույթի մասին։ Երաժշտի կինն առաջվա նման խմբի մենեջերն է։
Ականատեսներից մեկի խոսքով՝ բեմի վրա Օսբորնը գրկել է կնոջը, և դա աշխարհի «ամենաանհարմար գրկախառնությունն էր»։ Կինն Օզզիին «Black Sabbath»–ի առաջատար է անվանել և գգվանքով չի պատասխանել նրան։

Шэрон и Оззи Осборн вместе появились на публике (фото)
Британский музыкант Оззи Осборн и его жена Шэрон вместе появились на публике, сообщает «Gazeta.ru» со ссылкой на «People». Это произошло впервые после появления новостей о расставании супругов после 33 лет брака.
Чета Осборн пришла в зал «Hollywood Palladium» в Лос-Анджелесе, чтобы рассказать о выступлении «Black Sabbath» на фестивале «Ozzfest» в сентябре. Жена музыканта по-прежнему является менеджером группы.
По словам одного из очевидцев, на сцене Осборн обнял супругу, и это было «самое неловкое объятие в мире». Жена артиста назвала мужа фронтменом «Black Sabbath» и не ответила ему взаимностью.
На мероприятии также был показан документальный фильм, в одном из эпизодов которого Осборн спорил с супругой. Разговаривая с журналистами, музыкант заявил: «Вы спорите. Все спорят. Вы не расходитесь, вы вновь возобновляете отношения».