«Ոսկե գլոբուսի» դափնեկիր, դերասան Ալեք Բոլդուինը 4–րդ անգամ հայր է դարձել։ Այս մասին հայտնում է «Hello»–ն։
Դերասանը Քիմ Բեսենջերից 20-ամյա դուստր ունի, ինչպես նաև 3–ամյա դուստր և 14-ամյա որդի իր ներկա կին Հիլարի Բոլդուինից։
«Մենք այնքան ուրախ ենք ծանոթացնել ձեզ մեր նոր փոքրիկի՝ Լեոնարդո Անգել Չարլզ Բոլդուինի հետ»,–հայտարարել է 32-ամյա Հիլարի Բոլդուինը։
Ալեք Բոլդուինը 4–րդ անգամ հայր է դարձել

Лауреат премии «Золотой глобус», актер Алек Болдуин в четвертый раз стал отцом. Об этом сообщает «Hello».
У артиста есть 20-летняя дочь от Ким Бейсингер, а также трехлетняя дочь и 14-месячный сын от нынешней супруги Хиларии Болдуин.
«Мы так рады познакомить вас с нашим новым малышом, Леонардо Ангелом Чарльзом Болдуином», – заявила 32-летняя Болдуин.
Алек Болдуин в четвертый раз стал отцом