Օբամաները պարել են Մայքլ Ջեքսոնի «Thriller» երգի տակ (տեսանյութ)
ԱՄՆ նախագահ Բարաք Օմաբան և նրա կինը՝ Միշել Օբաման, Հելլոուինին նվիրված երեկույթի ընթացքում պարել են Մայքլ Ջեքսոնի «Thriller» երգի տակ։
«2 երեխայի հայրը՝ Բարաք Օբաման, փորձում էր գրավիչ երևալ Մայքլ Ջեքսոնի «Thriller» երգի տակ պարելիս,–հաղորդում է «Mashable»–ը,–հայրը, ով ԱՄՆ նախագահն է, ժպտում էր՝ անփութորեն շարժելով ձեռքերը մի կողմից մյուս կողմը, մինչ նրա կինը պարում էր կողքին»,– հավելել է պարբերականը։
Երեկույթը տեղի էր ունեցել Վաշինգտոնում՝Սպիտակ տանը, որտեղ առաջիկա մի քանի ամիսների ընթացքում Օբաման կշարունակի «շփոթեցնել» իր աղջիկներին՝ Սաշային և Մալիային։

Супруги Обама станцевали под «Thriller» Майкла Джексона (видео)
Президент США Барак Обама и его супруга Мишель Обама станцевали под песню «Thriller» Майкла Джексона на вечеринке в честь Хеллоуина, передает «Gazeta.ru».
«Отец двоих детей, Барак Обама попытался выглядеть круто во время танца под «Thriller» Майкла Джексона вечером в понедельник в Вашингтоне, – сообщает «Mashable». – Отец, который работает президентом США, улыбался, неловко двигая руками из стороны в сторону, пока его жена танцевала (гораздо более естественно) рядом с ним».
Вечеринка проходила в Белом доме, где в ближайшие пару месяцев Обама продолжит «смущать» своих дочерей Сашу и Малию, говорится в материале.