Իրինա Շեյքն ամուսնանում է
Հոլիվուդի ամենագեղեցիկ զույգը՝ Իրինա Շեյքը և Բրեդլի Քուփերը, պատրաստվում է հարսանիքի։ Այն մասին, որ սիրահարները որոշել են նման կարևոր քայլի դիմել, հայտնել է «E! News» պարբերականը՝ հղում անելով զույգին մոտ կանգնած աղբյուրին։
Շեյքը և Քուփերը պսակադրության օրը դեռևս չեն նշանակել, սակայն արդեն ծրագրել են ընտանեկան ուղևորությունը դեպի արևադարձային երկիր ձմեռային տոների ընթացքում։ Նրանց ուղեկցելու են բարեկամները և ընդհանուր ընկերները։
Ինսայդերներն անգամ ակնարկում են, որ Շեյքը արձակուրդներից հնարավոր է՝ վերադառնա ամուսնական մատանիով։
Աղբյուրի խոսքերով՝ Քուփերն ու Շեյքն արդեն քննարկել են արարողության մանրամասները։ Քանի որ երկուսն էլ նախընտրում են անձնական կյանքի գաղտնիությունը, պսակադրության արարողությունն անցկացվելու է նեղ շրջապատով՝ մամուլում առանց որևէ աղմուկի։ Զույգը դեռ չի հասցրել կողմնորոշվել հարսանիքի օրվա հարցում աշխատանքային խիտ գրաֆիկի պատճառով։
«Բրեդլին հարգանքով է վերաբերվում Իրինայի կարիերային,–պարզաբանում է ինսայդերը,–վերջերս նրանք լրջորեն քննարկում են իրենց ապագան, ամուսնությունը և երեխաներին»։

Ирина Шейк и Бредли Купер готовятся к свадьбе
Известный голливудский актер Брэдли Купер и супермодель с российскими корнями Ирина Шейк вовсю готовятся к свадьбе. По данным сайта «E! News», Купер и Шейк уже даже спланировали романтическую поездку в тропическую страну на зимние праздники.
Знаменитости хотят пригласить с собой только родственников и близких друзей. Также СМИ сообщают, что влюбленные уже обговорили детали бракосочетания. Они планируют организовать небольшую церемонию.
Отмечается, что точная дата свадьбы пока не известна. Звездная пара пытается совместить свои планы с плотным графиком Купера. На данный момент актер занимается своим новым проектом «Рождение звезды» с Леди Гагой, где он дебютирует как режиссер.