Պամելա Անդերսոնն այցելել է Ջուլիան Ասանժին
49–ամյա հոլիվուդյան դերասանուհի Պամելա Անդերսոնն Էկվադորի դեսպանատանն այցելել է «WikiLeaks»–ի հիմնադիր Ջուլիան Ասանժին։ Ամերիկուհին նախկին ցանցահենին ուտելիքներով լի սկուտեղ է տարել։ Հայտնի բուսակերը նշել է՝ ինքը պատրաստվում է հյուրասիրել Ասանժին մսային ուտելիքներով, քանի որ վերջինս չի սիրում բուսական ճաշատեսակներ։ Այս մասին հաղորդում է «People»–ը»։
Էկվադորում լոնդոնյան դեսպանատուն այցելության ժամանակ Պամելա Անդերսոնի հագին եղել է տրիկոտաժե զգեստ և ուղտի մորթուց վերարկու։ Դերասանուհու ներկայացուցիչը պատմել է լրագրողներին, որ մոդելն աջակցում է Ասանժին և անհանգստանում է վերջինի առողջության համար։
«Պամելան կարծում է, որ Ջուլիանի վրա են բարդել մի քանի անարդար մեղադրանքներ։ Պամելային դուր է գալիս ոգևորել նրան։ Նա այցելում է Ասանժին այնքան հաճախ, որքան կարողանում է»,–հայտարարել է աստղի ներկայացուցիչը։

Памела Андерсон навестила Ассанжа в посольстве Эквадора
49-летняя голливудская актриса Памела Андерсон навестила основателя «WikiLeaks» Джулиана Ассанжа в посольстве Эквадора. Американка принесла бывшему хакеру поднос с едой. По словам знаменитой веганши, она собирается угостить Ассанжа мясной пищей, потому что вегетарианские блюда тот не любит, сообщает «People».
Во время визита в лондонское посольство Эквадора Памела Андерсон была одета в трикотажное платье и верблюжье пальто. Представитель актрисы рассказал журналистом, что модель поддерживает Ассанжа и опасается за его здоровье.
«Памела считает, что на Джулиана повесили несколько несправедливых обвинений. Ей нравится его подбадривать. Памела навещает Ассанжа так часто, как может», – заявил представитель звезды.
Ранее Памела Андерсон навестила основателя «WikiLeaks» в октябре. Впервые актриса познакомилась с Джулианом Ассанжем в 2014 году.