«Zham.am» լրատվավերլուծական կայքի «Ամբիոն» հաղորդման տաղավարում հյուրընկալվել է ԱԺ պատգամավոր, ՀԱՄԱՄԲՈՒՄ կուսակցության փոխնախագահ Ստեփան Մարգարյանը։
Նա ամփոփել է 2016թ. ներքաղաքական զարգացումները և անդրադարձել 2017թ. սպասվող կարևորագույն իրադարձություններին։
Գագիկ Ծառուկյանը արձագանքում է Արարատի ցեմենտի գործարանը պետականացնելու Փաշինյանի հայտարարությանը։
Տարիների ընթացքում նրանցից շատերի հետ ձևավորվել են ոչ միայն ջերմ հարաբերություններ, այլև իսկական ընկերություն ու հարազատություն։
Արթնացնում է հանրության որոշ շերտերի, որոնք մտադիր չէին մասնակցել ընտրություններին։ Այնպես որ թող շարունակի իր լաչառությունները։
Օդի ջերմաստիճանը մայիսի 20-ի ցերեկը կբարձրանա 2-3 աստիճանով։
Ռազմավարական նպատակներ, իրողությունների ընդունում, ռիսկերի կառավարում:
Փաշինյանը սպասարկում է Ալիևի օրակարգը։
Ստեփան Մարգարյանն ամփոփել է 2016թ. ներքաղաքական զարգացումները (տեսանյութ)

Гостем программы «Кафедра» информационно-аналитического сайта «Zham.am» стал депутат НС, вице-председатель партии «Консолидация» Степан Маргарян.
В ходе программы Маргарян подвел итоги внутриполитических развитий 2016 года и коснулся предстоящих в 2017 году важнейших событий.
Степан Маргарян подвел итоги внутриполитических развитий 2016 года (видео)