Արարատ Միրզոյա՛ն ջան, Ազգային ժողովում քո համար հով լռված ես
Արարատ Միրզոյա՛ն ջան, Ազգային ժողովում քո համար հով լռված ես, էլի։ Քո ի՞նչ գործն է ՍԴ-ի մասին Նիկոլի պրիմիտիվ քարոզչական փուչիկները ԱԺ դահլիճ բացթողնելը։
Տե՛ս, Ամուլսարի հարցով ճիշտ էլ մանյովրում ես, թեմայի մեջ չես մտնում, պատասխանատվություն չես վերցնում։
Հասկացանք, Ազգային ժողովը դարձրել եք դժվար երեխեքի համար նախատեսված մանկապարտեզ։ Բայց դու լուրջ մարդ, հարկատուների հաշվին արդեն աշխարհ տեսած մարդ, անդարդ գլուխդ Հայաստանում ժողովրդավարության զոհասեղանին խի՞ ես դնում։
Ո՞նց ես քաղաքակիրթ աշխարհին բացատրելու, թե ինչու է երկրի իշխանությունների օրենսդիր ճյուղը միանում գործադիրին դատականը ոչնչացնելու համար։

Арарат Мирзоян джан, сидишь себе спокойно в Национальном собрании.
Арарат Мирзоян джан, сидишь себе спокойно в Национальном собрании. Какое твое дело запускать в парламенте примитивные пропагандистские шарики Никола?
Смотри, в вопросе Амулсара ты правильно маневрируешь, не лезешь в тему, не берешь на себя ответственность.
Поняли, превратили Национальное собрание в детский сад для трудных детей. Но ведь ты серьезный человек, уже увидевший мир за счет налогоплательщиков, зачем тебе нужно приносить в жертву свою беззаботную голову на жертвеннике демократии Армении?
Как потом будешь объяснять цивилизованному миру, почему законодательная ветвь страны присоединяется к исполнительной для уничтожения судебной власти?