Deep Purple-ի համերգի տոմսերը վաճառվում են նոր գներով
«Վիբրոգրաֆուս» ընկերությունը, որը հանդես է գալիս Երեւանում Deep Purple-ի համերգի կազմակերպիչը, հայտարարել է տոմսերի նոր գների մասին:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս գործակալությունը, որը հանդիսանում է կայանալիք համերգի պաշտոնական մեդիա-գործընկերը, հատուկ առաջարկի մասին մանրամասն տեղեկատվությունը հասանելի է www.vgs.am կայքում եւ 58 29 87 հեռախոսահամարով:
Երեւանում Deep Purple-ի համերգը կկայանա մայիսի 25-ին եւ կլինի առաջին այցելությունը Հարավային Կովկասի տարածաշրջան խմբի պատմության մեջ:
Խումբը Երեւան կգա իր համաշխարհային տուրի շրջանակներում:  Մայիսի սկզբից խումբը համերգներ է ունեցել Ավստրալիայի մի քանի քաղաքներում:  Մինչեւ Երեւան գալը Deep Purple-ը ելույթներ կունենա նաեւ Թայվանում, Հոնկոնգում, Սինգապուրում, Բանգկոկում, Սեուլում, Վլադիվոստոկում եւ Խաբարովսկում:

Билеты на концерт Deep Purple в Ереване продаются по новым ценам
Компания «Вибрографус», выступающая промоутером концерта Deep Purple в Ереване, объявила о новых ценах на билеты для фанатов группы.
Как сообщает агентство Медиамакс, выступающее официальным медиа-партнером предстоящего концерта, подробная информация о специальном предложении доступна на сайте www.vgs.am и по телефону 58 29 87.
Концерт Deep Purple в Ереване состоится 25 мая и станет первым в истории группы посещением региона Южного Кавказа.
Группа приедет в Ереван в рамках своего мирового турне.
С начала мая группа дала концерты в нескольких городах Австралии. До приезда в Ереван Deep Purple выступят также на Тайване, Гонконге, Сингапуре, Бангкоке, в Малайзии, Сеуле, Владивостоке и Хабаровске.