Դուք նույնիսկ չարձագանքեցիք, երբ Արցախի նախագահը երկու ամիս առաջ հրապարակային հայտարարեց, որ ՀՀ ԱԱԾ «էլիտար» ստորաբաժանումը փախել է մարտադաշտից, իսկ հիմա խրոխտ-խրոխտ տեքստեր եք գրում
«Բանավոր փոխըմբռնման» արդյունքում իշխանությունը նախկին Ղուբաթլուի և Զանգելանի (Քաշաթաղի շրջան)՝ նոյեմբերի 9-ի դրությամբ, հայկական վերահսկողության տակ գտնվող հատվածները, ինչպես նաև՝ Հադրութի շրջանի Խծաբերդ և Հին Թաղեր գյուղերը հանձնում է Ադրբեջանին, ԱԱԾ-ն որևէ ձևով չի արձագանքում, իսկ այդ տարածքները հանձնած իշխանության «քաղաքական դիակներին» օպերատիվ իր պաշտպանության տակ է վերցնում։
Դուք նույնիսկ չարձագանքեցիք, երբ Արցախի նախագահը երկու ամիս առաջ հրապարակային հայտարարեց, որ ՀՀ ԱԱԾ «էլիտար» ստորաբաժանումը փախել է մարտադաշտից, իսկ հիմա խրոխտ-խրոխտ տեքստեր եք գրում։

Вы не отреагировали даже тогда, когда президент Арцаха 2 месяца назад публично заявил, что «элитное» подразделение СНБ РА сбежало с поля боя, а сейчас пишите громкие тексты
В результате «устного взаимопонимания» власти сдают Азербайджану территории Кубатлу и Зангелана (Кашатаг), которые по состоянию на 9 ноября находились под контролем армянской стороны, а также села Хцаберд и Хин Тахер Гадрутского района, и СНБ Армении хранит гробовое молчание. А сейчас активно защищает «политических трупов», сдавших эти территории.
Вы не отреагировали даже тогда, когда президент Арцаха два месяца назад публично заявил, что «элитное» подразделение СНБ РА сбежало с поля боя, а сейчас пишите громкие тексты.