Նիկոլ Փաշինյանն առաջարկում է ազգային պայքարը փոխարինել ներազգային քաղաքացիական բախումներով․ Անդրանիկ Թևանյան (տեսանյութ)
«Соловьёв LIVE» ալիքով տարածվող Սեմյոն Բաղդասարովի «Смерш» հաղորդման ընթացքում քննարկել ենք Հայաստանի ներքաղաքական իրավիճակը:
Նիկոլ Փաշինյանը նեոբոլշևիկյան ոճով փորձում է ներազգային բախումներ՝ քաղաքացիական պատերազմ հրահրել, որպեսզի փրկվի: Մեզ, սակայն, անհրաժեշտ է, որպեսզի իշխանափոխությունը տեղի ունենա առանց ցնցումների:

Никол Пашинян предлагает заменить национальную борьбу внутринациональными гражданскими столкновениями – Андраник Теванян (видео)
В ходе программы «Смерш» Семена Багдасарова на канале «Соловьёв LIVE» обсудили внутриполитическую ситуацию в Армении.
Никол Пашинян в необольшевистском стиле пытается спровоцировать внутринациональные столкновения – гражданскую войну, чтобы спастись самому. Однако нам нужно, чтобы смена власти произошла без потрясений.