«Ժառանգության» արձագանքը Լևոն Տեր–Պետրոսյան–Րաֆֆի Հովհաննիսյան հանդիպման մասին տեղեկության վերաբերյալ
Մամուլում լուր է տարածվել, որ շաբաթ երեկոյան Լևոն Տեր–Պետրոսյանի առանձնատանը հանդիպել են «Ժառանգության» առաջնորդ Րաֆֆի Հովհաննիսյանն ու Լևոն Տեր-Պետրոսյանը և զրուցել 2012թ. խորհրդարանական ընտրությունների մասին։ Նշվում է, որ Լևոն Տեր-Պետրոսյանը Րաֆֆի Հովհաննիսյանին խելք է սովորեցրել՝ ասելով, որ նա չշտապի իր հետագա անելիքներում, քանի որ մինչև դեկտեմբեր պարզ կդառնան բավականին շահեկան կարգավիճակով «Ժառանգության» հետագա անելիքները։ «7օր»–ի խնդրանքով անդրադառնալով այս լուրերին՝ «Ժառանգություն» կուսակցության մամուլի խոսնակ Հովսեփ Խուրշուդյանն ասել է. –Բամբասանքի խորագրով տպագրվող ստերը չենք մեկնաբանում։

Между Раффи Ованнисяном и Левоном Тер-Петросяном состоялась встреча?
В прессе распространилась информация о том, что в субботу вечером в особняке лидера АНК Левона Тер-Петросяна состоялась встреча лидера партии «Наследие» Раффи Ованнисяна с Левоном Тер-Петросяном, в ходе которой темой обсуждения стали парламентские выборы 2012 года. Отмечается, что Левон Тер-Петросян посоветовал Раффи Ованнисяну не торопиться в своих предстоящих действиях, так как до декабря станут ясны дальнейшие действия  партии «Наследие» в достаточно выгодном для партии свете.
Коснувшись по просьбе «7or» данной информации, пресс-секретарь партии «Наследие» Овсеп Хуршудян заявил: