Մեքենա կայանելու համար 160 հազար դրամ վճարելու նախագիծ բերելն անբարոյականություն է. Արշակ Սարգսյան (տեսանյութ)
Իրավիճակը տրագիկոմեդիա է, հատկապես այն առումով, որ հեղափոխական խմբակը եկավ իշխանության՝ թալանը կոպեկ-կոպեկ հետ բերելու կարգախոսներով: Այս մասին Alpha News-ի ուղիղ եթերում հայտարարեց Երևանի ավագանու «Մայր Հայաստան» խմբակցության անդամ Արշակ Սարգսյանը՝ անդրադառնալով Երևանի կենտրոնում մեքենա կայանելու համար մինչև 160 հազար դրամ վճարելու նախագծին:

Внесение проекта решения о повышении платы за парковку до 160 тыс. драмов является аморальным – Аршак Саркисян (видео)
Ситуация является трагикомичной, в особенности в том плане, что революционная шайка пришла к власти под лозунгами о возвращении награбленного до копейки. Об этом в беседе с «Alpha News» заявил член фракции «Мать Армения» Совета старейшин Еревана Аршак Саркисян, обращаясь к проекту решения о повышении платы за парковку в центре Еревана до 160 тысяч драмов.