Էկոնոմիկայի նախարար Գևորգ Պապոյանի մատի մի շարժումով գործընկերս հայտնվեց «Քաղաքացիական պայմանագրի» ֆեյսբուքյան փակ խմբում։
«Հետք»-ի խմբագրությունում սկսվեց իրարանցում։ Բոլորս հավաքվեցինք էկրանի առաջ՝ տեսնելու, թե ինչ էր խոսվում իշխանության փակ խմբում։
Ինչպես հայտնվեցինք ՔՊ-ի ֆեյսբուքյան փակ խմբում (տեսանյութ)

Одним движением пальца министра экономики Геворга Папояна мой коллега оказался в закрытой «Facebook»-группе партии «Гражданский договор».
В редакции «Hetq» начался переполох. Мы все собрались перед экраном, чтобы увидеть, о чём говорили в закрытой группе власти.
Как мы оказались в закрытой «Facebook»-группе «Гражданского договора» (видео)