Ամերիկացի երգիչ Ջասթին Թիմբերլեյքն ամուսնացել է դերասանուհի Ջեսիկա Բիլի հետ։ Պսակադրության արարողությունը կատարվել է Իտալիայում։ Նրանք միասին էին ավելի քան 5 տարի։ Հարսանիքից հետո երգիչը հայտարարել է, որ ամուսնացած լինելը հրաշալի է։
Երիտասարդների մասնագիտական կողմնորոշումը ԶՊՄԿ-ի կարևոր առաջնահերթություններից է։
Բախվել են ՀՀ պաշտպանության նախարարության հաշվեկշռում հաշվառված ավտոբուսն ու «Հարավկովկասյան երկաթուղինեեր» ընկերությանը պատկանող գնացքը։
Ծառի տապալման հետևանքով վնասվել են քաղաքացիներին պատկանող 3 ավտոմեքենա։
Վթարի հետևանքով վարորդը տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է «Արմավիր» բժշկական կենտրոն։
Ջասթին Թիմբերլեյքն ամուսնացել է

Джастин Тимберлейк женился
Американский певец и актер Джастин Тимберлейк женился на своей подруге, актрисе Джессике Бил. Об этом сообщает журнал «People».
«Это здорово - быть женатыми, церемония была красивой и это такое особенное чувство - быть окруженными нашей семьей и друзьями», - говорится в специальном заявлении, сделанном молодоженами для издания.
31-летний Тимберлейк и 30-летняя Бил встречались на протяжении пяти лет. О помолвке было объявлено в декабре 2011 года.
Свадьба прошла на юге Италии. Все детали, включая точное место проведения церемонии, держались в строжайшем секрете до последнего момента. Вместе с тем, «People» пообещал опубликовать подробности свадьбы, включая эксклюзивные фото, на следующей неделе.