Քլինթոն. «Ես շատ եմ անհանգստացել կողոպտված Քարդաշյանի համար»
ԱՄՆ նախագահի դեմոկրատ թեկնածու Հիլարի Քլինթոնն անդրադարձել է Փարիզում հայտնի հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանի կողոպտմանը։
«Ես շատ եմ անհանգստացել նրա համար։ Բայց երջանիկ եմ, որ որևէ մեկը չի տուժել»,– «Extra» հեռուստաալիքին ասել է Քարդաշյանը։
ԱՄՆ նախկին պետքարտուղարը նաև իր ցավակցությունն է հայտնել Քիմի ամուսնուն՝ ռեփեր Քանյե Ուեսթին, որն ընդհատել էր Նյու Յորքի իր համերգը կնոջ հետ կատարվածի պատճառով։
Հիշեցնենք՝ փարիզյան հյուրանոցում 5 դիմակավորված անձ Քարդաշյանին փակել էր լոգասենյակում ու տարել նրա՝ մի քանի մլն դոլար արժողությամբ զարդերը։

Клинтон: «Я очень переживала за ограбленную Ким Кардашьян»
Кандидат в президенты США от демократической партии Хиллари Клинтон прокомментировала ограбление Ким Кардашьян.
«Я очень за нее переживала. Но счастлива, что никто не пострадал», – сказала Клинтон телеканалу «Extra».
Экс-госсекретарь также выразила сочувствие мужу Кардашьян Канье Уэсту, прервавшему свой концерт в Нью-Йорке из-за произошедшего с супругой.
Напомним, ранее звезда подверглась ограблению в Париже. Несколько вооруженных людей, переодетых в полицейских, ворвались в номер Кардашьян и забрали драгоценности общей стоимостью в несколько миллионов долларов.