Ավստրալացին ամուսնացել է իր շան հետ
Ավստրալական Տուվումբա քաղաքի բնակիչն ամուսնացել է իր շան հետ։ Այս մասին հաղորդում է «The Chronicle»-ը։ Հանդիսավոր արարողությունը տեղի է ունեցել քաղաքային այգիներից մեկում։
Ջոզեֆ Գուիզոն պատմել է, որ հինգ տարի առաջ ապաստան է տվել Հանի անունով լաբրադորին։ Նա բացատրել է, որ պարտավոր էր ամուսնանալ իր շան հետ, քանի որ իրեն խիստ հավատացյալ երիտասարդ է համարում։ Նա նաև նշել է, որ իր և Հանիի միջև սեռական կապ չկա։ «Սա իսկական, մաքուր սեր է»,-հայտնել է Գուիզոն։
Հանիի տիրոջ խոսքերով՝ ինքն ամուսնության առաջարկությունն արել է զբոսանքի ընթացքում։ «Նա ինձ ոչինչ չպատասխանեց, այդ պատճառով ես որոշեցի, որ պատասխանը «այո» է»,-հայտնել է ավստրալացին։
Արարողությունը տեղի է ունեցել նորապսակների մերձավոր ընկերների և բարեկամների ներկայությամբ։ Մոտ ժամանակներս զույգը կմեկնի հորինված ամուսնական մեղրամսի։ Հանին և Գուիզոն այն անց կկացնեն այգում։

Австралиец женился на своей собаке
Житель австралийского города Тувумбы женился на своей собаке, сообщает «Lenta.ru» со ссылкой на «The Chronicle».
Торжественная церемония состоялась несколько дней назад в одном из городских парков. Джозеф Гуизо рассказал, что приютил у себя лабрадора по кличке Хани пять лет назад. Он пояснил, что был обязан жениться на своей питомице, поскольку считает себя очень религиозным молодым человеком. При этом собаковод подчеркнул, что его и Хани не связывают отношения сексуального характера. «Это настоящая, чистая любовь», - заявил Гуизо.
По словам хозяина Хани, он предложил своей собаке пожениться, когда вывел ее на прогулку. «Она ничего не ответила мне, поэтому я решил, что это "да"», - заявил австралиец.
Церемония прошла в присутствии тридцати ближайших друзей и родственников новобрачных. В ближайшее время пара отправится в импровизированное свадебное путешествие - медовый месяц Гуизо и Хани решили провести в парке.