Ֆրանսիացի հաղորդավարն ուղիղ եթերում համբուրել է դերասանուհու կուրծքը (տեսանյութ)
Ֆրանսիացի հայտնի հաղորդավար Ժան–Միշել Մեյրը TPMP հաղորդման ուղիղ եթերում որոշել է համբուրել դերասանուհու պատկառելի չափի կուրծքը։
Այդ քայլը վրդովեցրել է հեռուստադիտողներին, որոնք սկսել են բողոքներ ուղարկել ինչպես շոուն հեռարձակողին, այնպես էլ հաղորդավարին։
Դեպքը տեղի է ունեցել այն պահին, երբ դերասանուհի Սորայան և հաղորդավար Ժան–Միշելը բեմադրում էին հայտնի հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանի կողոպուտը։ Քիմին մարմնավորել է Սորայան, իսկ Մեյրը՝ փականագործին, ով եկել էր փրկելու Քիմին։
«Ազատ արձակվելուց» հետո վարողներն առաջարկել են դերասանուհուն համբուրել իր փրկչին, սակայն նա հրաժարվել է, որից հետո Մեյրը, մի փոքր մտածելով, համբուրել է դերասանուհու կուրծքը՝ շփոթության մատնելով նրան։

Французский телеведущий в прямом эфире поцеловал актрису в грудь (видео)
Во Франции известный телеведущий Жан-Мишель Майре во время прямого эфира программы TPMP решил поцеловать грудь актрисы внушительных размеров, сообщает «Life».
Этот поступок возмутил телезрителей, которые начали писать жалобы как на телеканал, транслировавший шоу, так и на самого телеведущего.
Инцидент с поцелуем произошёл в тот момент, когда актриса Сорайя и ведущий Жан-Мишель Мэйр разыгрывали сцену ограбления Ким Кардашьян. В роли Кардашьян была Сорайя, а Мэйр исполнял роль слесаря, который пришёл спасти её.
После «освобождения» ведущие предложили актрисе поцеловать своего спасителя, однако та отказалась, после чего Мэйр недолго думая поцеловал актрису в грудь, оставив её в замешательстве.
Государственная служба CSA, регулирующая телевидение и радио во Франции, на своей страничке в «Twitter» сообщила о том, что после эфира программы они получили более 250 жалоб от недовольных телезрителей.