Փաշինյանին մեկնաբանել չի կարելի. ՀՀ կառավարության ֆեյսբուքյան և յութուբյան էջերում մեկնաբանությունների հատվածը փակ է
Նիկոլ Փաշինյանը մամուլի ասուլիս է տալիս ընտրված լրատվամիջոցների մասնակցությամբ: Պարզվում է, որ առցանց հատվածում ընթերցողները ևս չեն կարող նրան հարցեր ուղղել կամ մեկնաբանություններ թողնել, որովհետև այդ հատվածը փակ է:
Ի դեպ, Նիկոլ Փաշինյանին ուղիղ եթերում ՀՀ կառավարության յութուբյան էջում հետևում է 243 հոգի, իսկ ֆեյսբուքում՝ 162:

Пашиняна нельзя комментировать: раздел комментариев на страницах правительства РА в «Facebook» и «YouTube» закрыт
Никол Пашинян дает пресс-конференцию с участием избранных СМИ. Оказывается, читатели также не могут задавать ему вопросы или оставлять комментарии в онлайн-разделе, потому что этот раздел закрыт.
Кстати, на странице правительства РА в «YouTube» в прямом эфире за Николом Пашиняном следят всего 243 человека, а в «Facebook» – 162 человека.