Մեր նպատակը Հայաստանի ու Արցախի օրհասական խնդիրներից կեղծ օրակարգերով շեղումներ թույլ չտալն է․ Անդրանիկ Թևանյան (լուսանկար)
Երեկ Դավթաշենում շատ արդյունավետ հանդիպումներ ունեցանք։ Այսօր ժամը 11–ին կլինեմ Էրեբունի համայնքում․ Ազատամարտիկների այգուց կմեկնարկենք ուղիղ շփումները քաղաքացիների հետ։
Երեկոյան 18։30–ին ևս մեկ այց կլինի Էրեբունի համայնք։ Կոչ եմ անում համայնքի բնակիչներին միանալ մեր քայլերթին Խաղաղ Դոնի 23 հասցեից։
Մեր նպատակը Հայաստանի ու Արցախի օրհասական խնդիրներից կեղծ օրակարգերով շեղումներ թույլ չտալն է։ Նաև՝ ավագանու ընտրությունն իշխանափոխության վերածելը։

Нашей целью является недопущение отвлечения посредством ложных повесток от насущных проблем Армении и Арцаха – Андраник Теванян (фото)
Вчера провели в Давидашене весьма плодотворные встречи. Сегодня в 11 часов буду в столичном округе Эребуни. От Сквера воинов-освободителей начнем шествие и пообщаемся с гражданами.
В 18:30 снова соберемся в Эребуни. Призываю жителей общины присоединиться к нашему шествию, которое начнется по адресу: улица Тихого Дона, 23.
Нашей целью является недопущение отвлечения посредством ложных повесток от насущных проблем Армении и Арцаха. Кроме того – превращение выборов в Совет старейшин в смену власти.