Ամեն մի թաղում, բակում, համայնքում պետք է ալիքներ բարձրանան ու վերջում դառնա ծով բազմություն․ Անդրանիկ Թևանյան (լուսանկար)
Առավոտյան եղանք Էրեբունի համայնքում: Շատ լավ քաղաքացիներ ունենք: Սուտ է, թե մարդիկ անտարբեր են: Լավ էլ ամեն ինչից տեղյակ են, լավ էլ հետևում են իրադարձություններին ու անհանգստացած են մեր երկրի շուրջ ստեղծված իրավիճակով:
Երեկոյան ժամը 18:30-ին էլ ենք լինելու Էրեբունի համայնքում: Խաղաղ Դոնի 23 հասցեից կսկսենք հանդիպումները բնակչության հետ: Հրավիրում եմ էրեբունցիներին համատեղ քայլերթի:

В каждом квартале, дворе, общине должны подняться волны, которые перерастут в одну большую массу – Андраник Теванян (фото)
Утром посетили общину Эребуни. У нас прекрасные граждане. Это ложь, что люде безразличны. Они хорошо обо всем знают, хорошо следят за событиями и обеспокоены сложившейся вокруг нашей страны обстановкой.
Вечером в 18:30 снова будем в общине Эребуни. Мы начнем свои встречи с гражданами с улицы Тихого Дона, 23. Приглашаем жителей Эребуни к совместному шествию.