«Մայր Հայաստան» դաշինքին սատարում են բազմաթիվ հասարակական-քաղաքական կազմակերպություններ, հայտնի մտավորականներ, ակտիվ հանրային գործիչներ (տեսանյութ)
«Մայր Հայաստան» դաշինքին Երևանի ավագանու ընտրություններում սատարում են բազմաթիվ հասարակական-քաղաքական կազմակերպություններ, հայտնի մտավորականներ, ակտիվ հանրային գործիչներ: Այսօր իր աջակցությունը հայտնեց նաև «ԱԱԾ պահեստազորի սպաների միություն» ՀԿ-ն, ինչի համար շնորհակալ ենք:
Մեզ համար առաջնային է մեր երկրի անվտանգությանը սպառնացող վտանգների հաղթահարումը և այս առումով ակնկալում ենք բոլոր ազգային ուժերի աջակցությունը:
Հատուկ ընդգծեմ, որ սեպտեմբերի 17-ին մեր գլխավոր ակնկալիքը ընտրողներից է: Համոզված ենք, որ փոփոխությունների ձգտող քաղաքացիները մեծամասնություն են կազմում: Դրա համար ենք կոչ անում ակտիվորեն մասնակցել ընտրություններին և իրականացնել իշխանափոխություն Երևանում, հետո՝ Հայաստանում:

Блок «Мать Армения» поддерживают различные общественно-политические организации, известные представители интеллигенции, активные общественные деятели (видео)
Блок «Мать Армения» на выборах Совета старейшин Еревана поддерживают различные общественно-политические организации, известные представители интеллигенции, активные общественные деятели. Сегодня свою поддержку выразила также ОО «Союз офицеров запаса СНБ», за что мы ей благодарны.
Для нас первостепенное значение имеет преодоление угрожающих безопасности нашей страны вызовов, и в этом плане мы ожидаем поддержки всех национальных сил.
Особо подчеркну, что 17-го сентября наше главное ожидание связано с избирателем. Убеждены, что стремящиеся к изменениям граждане составляют большинство. Поэтому мы призываем принять активное участие в выборах и осуществить смену власти в Ереване, а затем – в Армении.