Րաֆֆին ներկայացրեց երեկվա հանդիպման մանրամասները. Սերժն ասել է «Ոչ»
Այսօր տեղի ունեցած բազմահազարանոց հանրահավաքում Րաֆֆի Հովհաննիսյանը ներկայացրել է Սերժ Սարգսյանի հետ ունեցած հանդիպման մանրամասները։
Ըստ նրա՝ բոլոր այն առաջարկները, որոնք արվել են իր կողմից՝ Սերժ Սարգսյանը մերժել է։
Իսկ առաջարկները հետևյալն են եղել՝ չեղյալ հայտարարել փետրվարի 18–ին կայացած ընտրությունների արդյունքները և գնալ նոր ընտրությունների կամ երկրորդ փուլի, պատժել ընտրակեղծարարներին կամ նշանակել արտահերթ խորհրդարանական ընտրություններ։
Ր. Հովհաննիսյանը հայտարարեց, որ մերժում ստանալուց հետո ինքն այլևս խոսելու բան չունի իշխանության հետ և կշարունակի հանրահավաքային պայքարի միջոցով հասնել իշխանափոխության։

Раффи рассказал о подробностях встречи с Сержем Саргсяном
В ходе многотысячного митинга на площади Свободы лидер партии «Наследие» Раффи Ованнисян представил подробности прошедшей накануне встречи с действующим президентом РА Сержем Саргсяном.
По его словам, все его предложения руководителем РПА были отвергнуты.  Ованнисян предлагал объявить недействительными результаты президентских выборов 18-го февраля и пойти на новые выборы или их второй тур, а также наказать фальсификаторов или назначить проведение внеочередных парламентских выборов.
Ованнисян также заявил, что после отказа принять эти предложения ему больше нечего сказать властям, и он продолжит добиваться смены власти посредством митингов.