Հարություն Փամբուկյանը խորհրդարան էր եկել
Երկարատև ընդմիջումից հետո այսօր խորհրդարան էր եկել Ազգային ժողովի Հանրապետական խմբակցության պատգամավոր Հարություն Փամբուկյանը։ Վերջին մեկուկես տարվա ընթացքում Հ. Փամբուկյանը չէր մասնակցել ԱԺ գրեթե ոչ մի քառօրյա նստաշրջանի։
ՀՀԿ-ական պատգամավորը, սակայն, որևէ օրենսդրական նախաձեռնության քվեարկության չմասնակցեց, այլ ընդամենը մասնակցեց քվեարկություններին և հեռացավ նիստերի դահլիճից։
Ի դեպ, խորհրդարան ոչ հաճախակի այցելող պատգամավորներից Սեյրան Սարոյանը ևս մասնակցում էր նոյեմբերի 16-19-ի նիստերի օրակարգի քվեարկություններին։

Арутюн Памбукян пришел в парламент
Сегодня, после длительного перерыва в парламент пришел депутат Национального собрания от фракции РПА Арутюн Памбукян. В течение последних полтора года  А. Памбукян не участвовал почти ни в одной четырехдневке сессии НС.
Однако, республиканский депутат не участвовал в обсуждении какой-либо законодательной инициативы, а всего лишь приняв участие в голосовании, удалился из зала заседаний.
Кстати, в голосованиях 16-19-го ноября участвовал и один из редко посещающих парламент депутатов - Сейран Сароян.