«Հեղափոխությո՞ւն, թե՞ իշխանափոխություն․ ի՞նչ ունենք և ի՞նչ ակնկալել 2020–ին»․ «Պոլիտէկոմոնիայի» ամփոփիչ համաժողովը (տեսանյութ)
«Պոլիտէկոնոմիա» հետազոտական ինստիտուտը կազմակերպել էր տարեկան ամփոփիչ համաժողով՝ «Հեղափոխությո՞ւն, թե՞ իշխանափոխություն․ ի՞նչ ունենք և ի՞նչ ակնկալել 2020–ին» խորագրով։
Բանախոսներ՝ Անդրանիկ Թևանյան՝ «Պոլիտէկոնոմիա» հետազոտական ինստիտուտի տնօրեն, Երվանդ Բոզոյան՝ «Պոլիտէկոնոմիա» հետազոտական ինստիտուտի քաղաքական մեկնաբան, Հրանտ Բագրատյան՝ ՀՀ նախկին վարչապետ, Արծվիկ Մինասյան՝ ՀՅԴ Գերագույն մարմնի անդամ, Ռուբեն Մելիքյան՝ իրավաբանական գիտությունների թեկնածու, դոցենտ։

«Революция или смена власти: что имеем и что ожидать в 2020?»: итоговая конференция «Политэкономии» (видео)
Исследовательский институт «Политэкономия» организовал итоговую годичную конференцию на тему «Революция или смена власти: что имеем и что ожидать в 2020?»
Докладчиками являются директор исследовательского института «Политэкономия» Андраник Теванян, политический обозреватель исследовательского института «Политэкономия» Ерванд Бозоян, бывший премьер РА Грант Багратян, член Верховного совета АРФД Арцвик Минасян, кандидат правовых наук, доцент Рубен Меликян.